[publikacje]
   [indeks tytułów]
   [indeks wydawnictw]
   [bohaterowie]
   [autorzy]
   [galerie]
   [SPRAWDŹ SIĘ]
   [forum dyskusyjne]
   [linki]
   [napisz do nas]
  
...  Zapowiedź: Świat Thorgala. Album specjalny

... Tego albumu nie mogą przegapić prawdziwi miłośnicy!

Thorgala! 'Świat Thorgala' to fascynujący zapis powstawania najpierw pomysłu, a potem wielotorowej realizacji śmiałego projektu rozbudowy uniwersum 'dziecka gwiazd'. Album opowiada o tym, jak z jednej serii macierzystej wyrosło kilka cykli opisujących przygody najciekawszych bohaterów świata stworzonego przez Jeana Van Hamme’a i Grzegorza Rosińskiego: Kriss de Valnor, Louve, a także samego Thorgala, tyle że przeżywającego swe młodzieńcze przygody. O tajemnicach pracy nad stworzeniem tak wielkiego uniwersum opowiadają sami autorzy, tworzący kontynuację serii głównej i cykle poboczne - scenarzyści: Yves Sente i Yann oraz rysownicy: Grzegorz Rosiński, Giulio De Vita i Roman Surżenko.

Album został uzupełniony licznymi szkicami i projektami postaci, plansz i okładek, dzięki którym mamy możliwość prześledzenia procesu twórczego podjętego przez autorów cykli thorgalowskich. Największą jednak gratką dla fanów szlachetnego wikinga jest zamieszczenie w książce aż trzech krótkich i nigdy wcześniej niepublikowanych historii, ukazujących ciekawe epizody z życia głównych bohaterów serii ze świata Thorgala!'
Egmont Polska - Data premiery:2014-03-05

[ 'Świat Thorgala' ]

...  Thorgal: Młodzieńcze lata. Oko Odyna. Tom 2

...
Thorgal. Młodzieńcze lata. Oko Odyna. Tom 2
(w sprzedaży od 2014-03-04, w Empikach)

[ ' Thorgal. Młodzieńcze lata. Oko Odyna. Tom 2' ]
...  Witamy !! Reloaded !!

Witamy was serdecznie po długiej przerwie. Niestety mieliśmy spore problemy techniczne, które spowodowały że strona znikneła z sieci. Obecnie jesteśmy lepiej przygotowani na wszystkie trudności. Dziękuję wszystkim za pomoc przy jej tworzeniu. Jeżeli zauważycie na stronie jakieś błędy techniczne lub inne, proszę o informację na adres:[ darkow45@interia.eu ] Z góry dziękuję i życzę miłej lektury.

Dariusz Kowalski

   
script by sopel
... UWAGA! UWAGA! UWAGA!

 Nowym adresem strony głównej zamiast www.thorgal.idk.com.pl jest: www.thorgal.pl !!!
 
Cała zawartość strony pozostaje ta sama ! Zmienia się tylko i wyłącznie adres !
 Zamykamy forum, ponieważ na www.thorgal.pl uruchamiamy nowe forum, z prawdziwego zdarzenia. Prosimy wszystkich fanów o rejestrację na nowym forum. Tymczasem materiały z dyskusji, które toczyły się przez ponad rok będą dostępne pod linkiem: Archiwum SF, czyli Archiwum Starego Forum.
 Prosimy wszystkim fanów Thorgala, jak i odwiedzających tę stronę, o rozpowszechnianie tej informacji wśród miłośników twórczości Rosińskiego - Van-Hamme'a.
 
 Pamiętajcie, następnym razem informacji o serii Thorgal szukajcie na www.thorgal.pl !!!
 
  Darek i Maciej